Podróż do krainy dźwięku: joga nidra i kąpiel w dźwiękach 22.02.2020

Droga Jogowa Rodzinko!

Wraz z Pawłem powtarzamy wyjątkową sesję jogi nidry prowadzonej przez Stresoterapia połączonej z koncertem jednego z najwspanialszych muzyków intuicyjnych, jakiego znam: Paweł Roch Na specjalną prośbę łączymy swoje jogowo- muzyczne siły!

Będzie to niezwykła okazja do doświadczenia głębokiej i mocnej podróży wgłąb siebie.

Zaczniemy sesją jogi nidry, a zakończymy kąpielą w dźwiękach gongów, mis i co jeszcze Pawłowi w duszy zagra.

Nasz warsztat jest procesem terapeutycznym na poziomie fizycznym i emocjonalnym:

🌟 Intensywne wibracje instrumentów oddziaływują na narządy wewnętrzne, hamonizując ich pracę

🌟 możecie odczuwać napięcie, ból, ciepło / zimno, drżenie – wszelkie odczucia są normalne i są efektem oddziaływania fizycznych wibracji. Ustępują po koncercie i regeneracji😊

🌟często doświadczamy też intesywnych emocji, których uwolnienie przynosi ulgę i spokój 🧘‍♀️

Bywa, że przez kolejne kilka dni odzuwamy mocniej ciało, mamy poczucie zagubienia lub przeciwnie- pojawia się wgląd i klarowna wizja działania😊 Są to zupełnie naturalne sygnały zmiany, jaką powoduje medytacja z dźwiękiem.

Informacje praktyczne:
Pamiętajcie – ubierzcie się w wygodne stroje do praktyki (takie, aby było Wam ciepło w trakcie leżenia). Można zabrać swoją poduszkę, koc i ewentualnie coś do przykrycia oczu. Nie przychodźcie głodni ani najedzeni. Najlepiej zjeść posiłek 2-3 godziny przed sesją.

Gdzie:
Joga Centrum Adama Bielewicza
ul. Pankiewicza 1 lokal nr 26
02.02 g.19

*proszę o punktualne przybycie:zapraszam już od 18.30 a zaczniemy o godzinie 19 🙂

Zapisy i rezerwacja:

1. zapisz się mailowo kamila@streso-terapia.pl podaj imię i nazwisko i zapłać całą kwotę gotówką 150 przed warsztatem

* jeśli wolisz zapłacić przelewem to wpłać proszę kwotę 150 zł.na konto
Stresoterapia Kamila Karpińska
05 1950 0001 2006 0075 1444 0002 z dopiskiem ”Sesja jogi nidry 02.02 imię i nazwisko”

Czym jest joga nidra?

Jest prowadzoną medytacją, w warunkach totalnego komfortu: leżymy wygodnie otuleni kocami i podążamy za instrukcjami nauczyciela. Podstawową techniką jest rotacja świadomości, czyli przenoszenie swojej uwagi z poszczególnych części ciała. W klasycznej medytacji umysł pozostaje świadomy a ciało aktywne. W jodze nidrze staramy się uzyskać stan świadomego snu. Nie doświadczamy w niej marzeń sennych lecz stan snu głębokiego. Dzięki temu nasz mózg zaczyna pracować w obszarze fal Delta (0,5-4 Hz).). Fala delta jest najwolniejszą ze wszystkich fal mózgowych typową dla stanu głębokiego snu (Non-rapid eye movement, NREM, SEM). Głęboko regeneruje ciało, sprzyja procesom zdrowienia. Sesja jogi nidry potrafi zastąpić 3 godziny snu. Jest także doskonałą metodą rozpoczęcia swojej przygody z medytacją, ponieważ łatwiej w niej utrzymać koncentrację i nie wymaga pozycji siedzącej. Jest dostępna dla każdego, również osób z poważnymi kontuzjami i ograniczeniami zdrowotnymi.

O jodze nidrze więcej na blogu:http://streso-terapia.pl/joga-nidra-medytacja-dla-kazdego/

Czym jest kąpiel w dźwięku?

Gong to magiczny instrument pochodzący z epoki brązu. Nazwano go Źródłem Duchowej Pieśni, gdyż emituje czystą, kosmiczną wibracje …

Zgodnie z wierzeniami ludzi Wschodu zarówno człowiek, jak i cały świat powstał z dźwięku, dlatego też tylko dźwięk może zapewnić nam wewnętrzną harmonię, spokój ducha i jedność z otaczającym światem. Uczestnictwo w oferowanych przez nas koncertach jest doskonałą ku temu okazją. Sam koncert otoczony jest niepowtarzalną atmosferą tajemniczości. Dźwięki wydobywające się z mis i gongów przypominają różnorodne odgłosy natury. Delikatne i subtelne dźwięki sprawiają, że każdy z uczestników koncertu czuje się zrelaksowany i odprężony oraz zapomina o wszelkich troskach i kłopotach codziennego życia. Już w początkowej fazie koncertu fale dźwięku i wibracje wydobywające się z mis i gongów przepływają przez nasze ciało wywołując uczucie uniesienia, odprężenia i głębokiego relaksu na poziomie ciała, umysłu i duszy. Każdy uczestnik koncertu zanurza się w dźwiękach gongów niczym w aromatycznej kąpieli, co powoduje wyciszenie całego organizmu oraz likwiduje wszelkie leki i blokady. Dźwięk mis i gongów sprawia, że oczyszczamy się ze wszelkich złych nawyków i ograniczeń a nabywamy w zamian nową, pozytywną energię wyzwalającą siły samouzdrawiania własnego ciała i umysłu, wprowadzającą w nasze życie radość, harmonię .
Osoba korzystająca z terapii dźwiękiem łatwiej nawiązuje kontakty z otoczeniem, staje się bardziej otwarta na siebie i innych. W ten sposób łatwiej odnajduje się we wszelkich sytuacjach z życia codziennego.

Ważne jest również to, że energia dźwięków płynąca z gongów działa nie tylko podczas trwania poszczególnych sesji, czy koncertów. Pozytywne wibracje pozostają w naszym organizmie na długo, powodując niezapomniane odczucia. Zarówno koncertom mis i gongów, jak i terapii dźwiękami towarzyszy niesamowity nastrój i niepowtarzalna atmosfera. Wyjątkowości i uroku całemu rytuałowi dodaje blask płonących świec i aromatyczna nuta kadzidełek.

POCZUJ W SOBIE SPOKÓJ I MAGIĘ DZWIĘKU 🙂

Zapraszamy najserdeczniej – Stresoterapia i Paweł Roch

Zaciekawił Ciebie wpis? Chcesz się czymś podzielić? Pisz śmiało :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.