O mnie

Nazywam się Kamila Karpińska. Z wykształcenia jestem politologiem i psychologiem, absolwentką UW i SWPS, stypendystką Goteborgs Universitet w Szwecji i Northeastern Illinois University w USA. Ukończyłam także 1,5 roczną szkołę Trenerów Umiejętności Psychospołecznych w Ośrodku Intra.

Z pasji i serca jestem nauczycielką jogi i trenerką warsztatów antystresowych. Ukończyłam w Indiach kurs nauczycielski Yoga Teacher Training RYT 200. Obecnie prowadzę warsztaty psychologiczne i relaksacyjne dla firm oraz warsztaty wyjazdowe  w Polsce i w Azji (Indie, Bali).

Moją misją jest wspieranie innych w odnajdywaniu wewnętrznego spokoju i rozwoju osobistym. Fascynuje mnie związek ciała i umysłu oraz wszelkie terapeutyczne formy pracy z ciałem pomagające uwolnić stres i odzyskać radość życia ( TRE, SE, psychoterapia metodą Lowena, joga powięziowa, tantra). Kształcę się jako terapeuta metody Somatic Experiencing pracującej z traumą i silnym stresem, aby móc z Wam pracować głębiej i odpowiedzialnie. W moim życiu szczególne miejsce zajmuje sama joga, która towarzyszy mi od 14 lat. Jest przy mnie w najtrudniejszych momentach w chwilach wielkiej radości. Im więcej praktykuję, tym bardziej widzę, ile jeszcze przede mną. Obserwuję, jak wiele się we mnie zmienia pod wpływem uważnej pracy z ciałem i z emocjami. Dlatego chcę dzielić się tą wiedzą z Wami 🙂

Namaste!

Kamila

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz do mnie:

[contact-form-7 id=”329″ title=”Kontakt”]