Nagrania z relaksacją i medytacją: jak odzyskać spokój w 5 minut :)

Moi drodzy czytelnicy, obserwatorzy i „followerzy” 😉 Od dzisiaj na blogu będą pojawiać się nagrania z relaksacją i medytacją.

Zaciekawiło to Ciebie?Link do nagrania znajduje się na górze strony,w lewym rogu. Trudno Ci znaleźć? Kliknij tu!

W większości będą to krótkie ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne. Ogromne zmęczenie, jakie dopada nas niespodziewanie nie bierze się znikąd. Jest sumą wszystkich mniejszych i większych stresorów z całego dnia. Jeśli znajdziecie 5 minut dziennie, aby świadomie zresetować swój alarm w systemie nerwowym- zrobicie bardzo dużo dla siebie. Jedną z metod są właśnie krótkie i proste sesje relaksacyjne- praca z oddchem, emocjami, uważnością.

Szykuję również nagrania z jogą nidrą, uwielbianą przez wielu formę medytacji prowadzonej, której jestem wielką fanką. Do tej pory trudno było znaleźć darmową jogę nidrę w języku polskim. Więc skoro nie mogłam jej znaleźć- to ją stworzyłam 😉 Więcej o tej formie relaksacji możecie poczytać w moim wpisie. 

Tradycyjnie jestem bardzo ciekawa Waszych propozycji i potrzeb w temacie relaksacji- co chcecie znaleźć na blogu? Czekam na komentarze!

Znajdź dla siebie kilka minut spokoju, a odnajdziesz dużo więcej.

 

Namaste

Kamila

4 odpowiedzi do “Nagrania z relaksacją i medytacją: jak odzyskać spokój w 5 minut :)”

  1. Super Kamila, świetna idea! Akurat kiedy zacząłem pracę z oddechem pojawia się ten wpis z tym nagraniem:) Obejrzałem też filmik na YouTube z poprzedniego wspisu. Szacun za to, co robisz. Zazdroszczę chęci, energii i motywacji:) Pozdrowienia:)

    1. Dziękuję Jacku! Staram się! Czasami bywa trudniej, ale wciąż daje sobie trochę czasu, żeby iść cierpliwie swoją ścieżką. Uściski dla Ciebie!

      1. Cześć Kamila:) Słyszałem taki tekst, chyba w Matrix-ie. Poznać swoją drogę to jedno, a podążać nią, to zupełnie co innego. Życzę Ci cierpliwości, wytrwałości I radości w podążaniu Twoją drogą:) Uściski!

Zaciekawił Ciebie wpis? Chcesz się czymś podzielić? Pisz śmiało :)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.